CEF Can Mir Notícies

La Johan Cruyff Foundation renova la seva col·laboració amb el CEF Can Mir

07/12/2021
Comunicació

La col·laboració de les dues entitats es va iniciar l’any 2017, i gràcies a la Johan Cruyff Foundation ha estat possible que alguns dels equips de diversitat funcional amb els que compta el CEF Can Mir puguin realitzar la seva activitat esportiva.

La Johan Cruyff Foundation renova la seva col·laboració amb el CEF Can Mir

La Fundació dona suport a la nostra entitat des de 2017

El Club Escola de Futbol Can Mir comptarà novament amb el suport de la Johan Cruyff Foundation per a la temporada 2021-2022. La col·laboració de les dues entitats es va iniciar l’any 2017, i gràcies a la Johan Cruyff Foundation ha estat possible que alguns dels equips de diversitat funcional amb els que compta el CEF Can Mir puguin realitzar la seva activitat esportiva.

La Directora de la Fundació, Pati Roura, i el President de l’entitat rubinenca, Jordi Peiró, van signar el conveni que dona suport als projectes que en l’àmbit de la diversitat funcional està duent a terme el Club durant aquesta temporada.

Com ja vàrem informar, a banda dels acords de col·laboració subscrits, el CEF Can Mir forma part de “l’equip motor” de la Johan Cruyff Foundation, que va començar el seu treball el setembre de 2021. La participació en aquest equip ha obert una etapa molt interessant i apassionant per el nostre Club; a banda que implica de facto un reconeixement a la nostra entitat per la tasca que desenvolupem fent possible el #FutbolPerATothom.

CEF Can Mir

En línia

CEF Can Mir

Hola. 👋

Aquest és el What'sApp del Club Escola de Futbol Can Mir. Com podem ajudar-te?

02:19