CEF Can Mir Notícies

La Fundació Cruyff i el CEF Can Mir renoven el projecte de col·laboració

10/11/2022
Comunicació

El passat 8 de novembre la directora de la Fundació, Pati Roura, i el president del Club, Jordi Peiró, van signar a Barcelona el nou acord per a la temporada 2022-2023

La Fundació Cruyff i el CEF Can Mir renoven el projecte de col·laboració

 

La directora de la Fundació, Pati Roura, i el president del Club, Jordi Peiró
La directora de la Fundació, Pati Roura, i el president del Club, Jordi Peiró

El Club Escola de Futbol Can Mir comptarà novament amb el suport de la Fundació Cruyff per fer accessible el futbol als nens i joves amb diversitat funcional. Per a la nostra entitat és un nou reconeixement a la tasca que duem a terme des de fa 6 anys i la col·laboració de la Fundació ens ha ajudat al llarg d’aquest temps a consolidar el projecte i ampliar-lo.

Des de l’any passat el Club participa al “Grup Motor” de la Fundació, una eina per aportar idees, bones pràctiques, millorar la gestió, i per ampliar i afavorir la participació d’entitats i esportistes amb diversitat funcional a les diferents disciplines esportives.

Desitgem i continuarem treballant per que la col·laboració mútua es pugui estendre a altres projectes que van més enllà de la nostra entitat.

Continuem el que Johan va començar
Continuem el que Johan va començar

NOTICIES RELACIONADES